Apel z okazji Święta Konstytucji 3 Maja

Dnia 6 maja uczniowie naszej szkoły wzięli udział w apelu upamiętniającym ważne święta w kalendarzu każdego Polaka. Program przygotowany przez pana Tomasza przedstawili uczniowie klasy 4, 7 i 8. Dziękujemy za żywą lekcję historii.

Czytaj więcej!

Warsztaty artystyczne - znani mieszkańcy Bydgoszczy

W poniedziałek 6 maja trzy uczennice naszej szkoły Dominika, Amelka i Nadia wzięły udział w warsztatach artystycznych organizowanych przez Fundację Teraz Wy. Działania zostały objęte patronatem Prezydenta Miasta Bydgoszczy. Młodzi artyści tworzyli portrety osób związanych z naszym miastem. Jeszcze w maju zostanie zorganizowana wystawa powstałych prac, na którą zostali zaproszeni przedstawiciele min. Urzędu Miasta oraz Konsulatów różnych krajów- czekamy z niecierpliwością na to wydarzenie!!

Czytaj więcej!

Dni Ziemi

W tym roku przez cały tydzień obchodziliśmy Dzień Ziemi. Uczniowie uczestniczyli w zajęciach, wykonali plakaty i posprzątali teren wokół szkoły.

Czytaj więcej!

SZANUJEMY NASZĄ ZIEMIĘ

Miesiąc kwiecień upłynął w świetlicy pod hasłem "Szanujemy naszą Ziemię". Dzieci brały udział w licznych konkursach np. "Jestem przyjacielem Ziemi" czy quizie wiedzy o ochronie przyrody. Odbyła się też projekcja filmu pt. "Dzięcioł", a kiedy tylko pogoda dopisywała organizowane były gry i zabawy ruchowe na świeżym powietrzu. Przez cały miesiąc uczniowie dbali też o swój świetlicowy ogródek.

Czytaj więcej!

Kolejny sukces Julki Jasinskiej z kl.7

Miło nam poinformować, iż nasza uczennica, Julia Jasinska z kl.7 zdobyła I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym dotyczącym Powstania Styczniowego. Julia i Pan Tomasz odebrali dyplomy i nagrodę w Zespole Szkół nr 34 w Bydgoszczy. Serdecznie gratulujemy kolejnego zwycięstwa!

Czytaj więcej!