Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

Z okazji obchodzonego 2 kwietnia Światowego Dnia Świadomości Autyzmu część uczniów klas młodszych uczestniczyła w zajęciach mających na celu upowszechnianie i pogłębianie wśród dzieci wiedzy na temat zaburzeń ze spektrum autyzmu oraz kształtowanie postaw szacunku, tolerancji i akceptacji osób z autyzmem.

Czytaj więcej!

Życzenia Świąteczne

Czytaj więcej!

Zmiana planu lekcji od 03.04.2024r.

Szanowni rodzice, drodzy uczniowie
Uprzejmie informuję , że od 3 kwietnia 2024r. obowiązywać będzie zmieniony plan lekcji w klasa 4 -8.
Zaktualizowane plany będą umieszczone w e-dzienniku.
Tomasz Polak

Czytaj więcej!

Bydgoskie Forum Szkół 2024

W dniu dzisiejszym Hala Łuczniczka gościła przedstawicieli szkół średnich, którzy prezentowali swoje oferty edukacyjne na nadchodzący rok szkolny podczas Bydgoskiego Forum Szkół, uroczyście otwartego przez p. Prezydenta Rafała Bruskiego. Z tej okazji skorzystali uczniowie klasy 7 i 8 przygotowujący się do wyboru dalszej drogi. Oprócz możliwości rozmowy z rówieśnikami można było sprawdzić swoje umiejętności sportowe ( wioślarskie ), a nawet zdobyć złoty medal!!

Czytaj więcej!

Wymiana kartek wielkanocnych

W ramach nawiązanej współpracy z jednym z bydgoskich przedszkoli, uczniowie klas I i II SP nr 43 wykonali kartki wielkanocne dla dzieci uczących się w grupach anglojęzycznych. Efektem projektu pt. Easter Cards Exchange było otrzymanie kartek świątecznych. Nasi uczniowie utrwalili składanie życzeń w języku angielskim oraz podtrzymali tradycję wysyłania kartek wielkanocnych.

Czytaj więcej!