XXIV edycjia Pucharu Tymbarku

W piątek uczniowie naszej szkoły stanęli do rywalizacji w XXIV edycji Pucharu Tymbarku, gdzie zmierzyli się w swojej grupie z reprezentacją SP 15 oraz SP 60. Każdy z naszych zawodników zasługuje na ogromne brawa za swoje zaangażowanie i determinację, jaką przejawiał podczas turnieju. Gratulacje dla wszystkich uczestników za ich wspaniałą postawę !!!

Czytaj więcej!

The BIG CHALLENGE 2024

Dziś uczniowie kl.4-8 wzięli udział w The BIG CHALLENGE 2024, Międzynarodowym Konkursie J.Angielskiego na komputerach. 19 ochotników musiało zmierzyć się z ćwiczeniami leksykalnymi, gramatycznymi, kulturowymi oraz ze słuchu. Trzymamy kciuki za wyniki i dziękujemy za zaangażowanie.

Czytaj więcej!

" Szkoła otwarta i tolerancyjna"

Po raz kolejny w ramach miejskiego projektu " Szkoła otwarta i tolerancyjna" uczniowie z 4,6 i 8 klasy brali udział w konkursach , wykazując się tym razem wiedzą z zakresu różnych kultur ( greckiej, anglosaskiej, rzymskiej, skandynawskiej...) , spostrzegawczością, pracą na czas i logicznym myśleniem.

Czytaj więcej!

Zapraszamy do zapoznania się o ofertą edukacyjną XIII LO

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną XIII Liceum Ogólnokształcącego na rok szkolny 2024/2025.

Czytaj więcej!

Szkolny Turniej Wiedzy Pożarniczej

Szkolny Turniej Wiedzy Pożarniczej już za nami! Zdecydowało się w nim zmierzyć kilkoro uczniów z klasy 4. Zwycięzcą okazał się Oliwier Andrzejewski, który będzie reprezentował szkołę w następnym etapie!! Życzymy powodzenia!

Czytaj więcej!