Klasa 4 z wizytą w Polskim Radiu PiK

Czym jest konsoleta? Gdzie nagrywa się słuchowiska? Jak działa radio? Na te i inne pytania uzyskali odpowiedź uczniowie klasy IV podczas wizyty w Polskim Radiu PiK, gdzie z radiowymi arkanami zapoznał ich Pan Jarosław Kopeć.

Czytaj więcej!

X edycja Ligi Poetyckiej poświęcona Marii Konopnickiej

17 listopada 2022 r. uczniowie klasy czwartej wzięli udział w X edycji Ligi Poetyckiej poświęconej tym razem twórczości Marii Konopnickiej z okazji przypadającej w tym roku rocznicy urodzin. Konkurs zorganizował MDK nr 4

Czytaj więcej!

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

W dniach 17 - 18 listopada w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości odbyły się spotkania w klasie VII i VIII z przedstawicielami różnych zawodów. Uczniowie mogli poznać specyfikę działania własnej działalności gospodarczej oraz jak być przedsiębiorczym.

Czytaj więcej!

Zajęcia profilaktyczne na temat "Cyberprzemocy"

W dniu 17 listopada odbyły się zajęcia profilaktyczne w klasach IV – VI na temat cyberprzemocy . Spotkania prowadzone były przez funkcjonariusz Straży Miejskiej. Uczniowie mogli dowiedzieć się czym jest cyberprzemoc, jakie mogą być skutki i jak na nią reagować.

Czytaj więcej!

Pierwszy Międzynarodowy Konkurs Szachowy Erasmus +chess 14 -18 XI

Uczniowie klas V -VIII przez cztery dni biorą udział w eliminacjach do finału w Pierwszym Międzynarodowym Konkursie Szachowym Erasmus +chess. Emocje sięgają zenitu a przy tym oglądają transmisje konkursu na żywo w języku angielskim.

Czytaj więcej!