Miejski konkurs " Rowerem bezpiecznie"

Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Antek,Tymek z klasy 6, Nadia i Dawid z klasy 5, wzięła udział w konkursie zorganizowanym przez SP 28 w Bydgoszczy i zajęła bardzo dobre 4 miejsce. Konkurs sprawdzał wiedzę i umiejętności z zakresu znajomości przepisów ruchu drogowego, pierwszej pomocy, umiejętności technicznej obsługi roweru, pokonania toru przeszkód na rowerze i hulajnodze z zachowaniem bezpieczeństwa.
Gratulujemy wyniku!

Czytaj więcej!

Maja Nowakowska z klasy 8 finalistką Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego

Decyzją Komisji Wojewódzkiej Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego organizowanego przez Kujawsko - Pomorskiego Kuratora Oświaty w województwie kujawsko - pomorskim Maja Nowakowska z klasy 8 uzyskała:tytuł finalisty Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego.
GRATULUJEMY !!!

Czytaj więcej!

Kolejny sukces Julii Jasinskiej z kl.7

"W cieniu twej ręki Matko Boża Pięknej Miłości"
Nasi zdolni uczniowie reprezentowali naszą szkołę w diecezjalnym konkursie plastycznym nawiązującym do obchodów 20-lecia Diecezji Bydgoskiej.
Julia Jasinska z kl.7 zajęła II miejsce Brawo!
Gratulujemy również Dominice Kondzieli i Szymonowi Tobolewskiemu, a także Pani Karolinie za przygotowanie uczniów do konkursu.

Czytaj więcej!

OGÓLNOPOLSKIE WYBORY KSIĄŻEK

UCZNIOWIE WYBIERAJĄ!
Zachęcamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w Ogólnopolskich Wyborach Książek. W naszej szkole przeprowadzone zostaną w dniach 18 i 22 maja 2024 r. Celem wyborów jest promocja czytelnictwa, poznanie i upowszechnianie faktycznych zainteresowań czytelniczych uczniów oraz dostosowanie księgozbioru bibliotek do zainteresowań młodzieży.

Czytaj więcej!

Z wizytą u strażaków

We wtorek uczniowie klasy 1 i 2 b odwiedzili interaktywną salę edukacyjną "Ognik", Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 w Bydgoszczy przy ul. Pomorskiej 16. Dzieci uczestniczyły w zajęciach praktycznych, których celem było zdobycie wiedzy i umiejętności zachowania się w sytuacji wystąpienia zagrożenia. Ważnym punktem wycieczki było zapoznanie z pracą strażaków, wyposażeniem samochodów. Dzieci miały okazję zobaczyć strażaków przygotowujących się do wyjazdu, w trakcie zwiedzania dwa pojazdy wyruszyły do akcji.

Czytaj więcej!