Świąteczny Czas Pomagania

Opublikowano: 2021-12-19 22:04, Numer artykułu: 47976

Dobiegł końca coroczny projekt realizowany we współpracy z firmą Schenker „Podarujmy Świąteczną Radość Seniorom i Dzieciom”. W tym roku przygotowaliśmy drobne upominki dla seniorów z osiedla Brdyujście. Znalazły się w nich filcowe choinki, bombki oraz pierniki upieczone i udekorowane przez dzieci z przedszkola, uczniów naszej szkoły i wolontariuszy firmy Schenker. Ponieważ nie można było zorganizować świątecznego spotkania dla seniorów, postanowiliśmy zanieść im upominki do domu. Uczniowie i nauczyciele zabrali przygotowane paczki i wręczyli sąsiadom.

W ramach projektu Świąteczny Czas Pomagania kontynuujemy, rozpoczętą w zeszłym roku współpracę z Zespołem Szkół nr 33 dla Dzieci i Młodzieży Przewlekle Chorej  w Bydgoszczy. W tym roku przekazaliśmy artykuły plastyczno- artystyczne oraz upominki, które pozwolą realizować projekty na terenie szpitala.

Bardzo dziękujemy nauczycielom, uczniom i wolontariuszom z firmy Schenker za włączenie się w tegoroczny projekt, który sprawił radość obdarowanym seniorom i uczniom z Zespołu Szkół nr 33