Świąteczny Czas Pomagania - spotkanie dla seniorów

Opublikowano: 2022-12-22 10:06, Numer artykułu: 62381

Seniorów powitał i złożył im świąteczne życzenia Dyrektor szkoły p. Tomasz Polak, Przewodniczący Rady Osiedla Brdyujście p. Jacek Podwolski oraz ks. Zbigniew Zabiszak.

Uczniowie klas V -VIII zaprosili do obejrzenia świątecznego przedstawienia. W tym roku młodzi aktorzy wystawili sztukę w oparciu o "Opowieść wigilijną" Charlesa Dickensa.

Harcerze przekazali seniorom Betlejemskie Światełko Pokoju, które w ich imieniu przyjął Przewodniczący Rady Osiedla.

Na spotkaniu seniorzy zostali obdarowani upominkami. Każdy otzymał świąteczny świecznik. W wykonanie upominków włączyli się rodzice uczniów klasy IIIb i przedstawiciele Rady Osiedla.

Podczas spotkania uczniowie z klasy III b podziękowali p. Elżbiecie Kachlickiej i wolontariuszom firmy Schenker za zaangażowanie i wsparcie naszej szkoły. Najmłodsi przygotowali w klasach podziękowania w formie plakatów, a autorzy najciekawszej pracy wręczyli ją osobiście.

Przy świątecznym poczęstunku, miłej atmosferze i dzwiękach kolęd czas mijał szybko...