Sukces naszych uczniów w konkursie „Eko-potyczki”
Opublikowano: 2026-06-22 05:51, Numer artykułu: 115577
Naszą szkołę reprezentowały dwie trzyosobowe drużyny:
- Bruno Jemioła, Antek Swigon, Lena Lewandowska
- Aleksander Lazarek, Tymoteusz Saj, Amelia Magiera
Uczniowie wykazali się dużą wiedzą, zaangażowaniem i kreatywnością. W rywalizacji z innymi szkołami nasze drużyny osiągnęły bardzo dobre wyniki, zajmując II i III miejsce.
Udział w konkursie był nie tylko okazją do sprawdzenia swoich umiejętności, ale również do poszerzenia wiedzy na temat ekologii, odnawialnych źródeł energii oraz zagrożeń związanych ze smogiem.
Serdecznie gratulujemy uczestnikom i życzymy kolejnych sukcesów!