Sukces naszych uczniów w konkursie „Eko-potyczki”

Opublikowano: 2026-06-22 05:51, Numer artykułu: 115577

Naszą szkołę reprezentowały dwie trzyosobowe drużyny:

  • Bruno Jemioła, Antek Swigon, Lena Lewandowska
  • Aleksander Lazarek, Tymoteusz Saj, Amelia Magiera

Uczniowie wykazali się dużą wiedzą, zaangażowaniem i kreatywnością. W rywalizacji z innymi szkołami nasze drużyny osiągnęły bardzo dobre wyniki, zajmując II i III miejsce.

Udział w konkursie był nie tylko okazją do sprawdzenia swoich umiejętności, ale również do poszerzenia wiedzy na temat ekologii, odnawialnych źródeł energii oraz zagrożeń związanych ze smogiem.

Serdecznie gratulujemy uczestnikom i życzymy kolejnych sukcesów!