Podsumowanie Kiermaszu Bożonarodzeniowego grudzień 2023

Opublikowano: 2023-12-12 22:46, Numer artykułu: 76489

Pragniemy Państwa również poinformować, że zebrane fundusze zostały już przez nas złożone na koncie bankowym Rady Rodziców i tam będą przechowywane.

Zgodnie z informacjami, które otrzymaliście Państwo wcześniej, zbieraliśmy fundusze aby w maju (a dokładnie 18 maja 2024) móc współfinansować Festyn Rodzinny (podobnie ma się sprawa z funduszami zebranymi w trakcie kiermaszu Wielkanocnego, który miał miejsce w kwietniu 2023 – środki zebrane wesprą organizację festynu).

Należy to powtórzyć – kwota zebrana w trakcie kiermaszu jest dużo wyższa niż mogliśmy sobie wymarzyć! Głęboko wierzymy, że dzięki temu uda nam się nie tylko wspomóc organizację majowego festynu, ale także inne inicjatywy szkolne. O przeznaczeniu funduszy i wydatkach będziemy informować na bieżąco po konsultacjach z Dyrekcją szkoły i Radą Osiedla (jako współorganizatorami festynu) w nowym roku kalendarzowym.

Jeszcze raz dziękujemy i wszystkim życzymy spokojnego czasu okołoświątecznego.

Do zobaczenia w Nowym Roku!

Pozostańmy w kontakcie

przy SP nr 43 w Bydgoszczy