Nauka hybrydowa klas I-III w dniach 26-30 kwietnia

Opublikowano: 2021-04-23 10:53, Numer artykułu: 39611 , Autor: A.Itrich

W związku z wprowadzeniem przez rząd nauki hybrydowej w klasach I-III m.in. w województwie kujawsko-pomorskim, mając na uwadze przepisy zawarte w projekcie odpowiedniego rozporządzenia, zawierające ograniczenia ilościowe uczniów, zasady naprzemienności oraz równomierności zajęć, a także zwiększoną potrzebę objęcia nauką stacjonarną najmłodszych uczniów, dniach 26-30 kwietnia 2021 r. obowiązywać będzie następujący harmonogram zajęć:

klasy 1a i 2 - poniedziałek, środa i piątek - stacjonarnie w szkole; wtorek i czwartek - online w aplikacji Teams z domu;
klasa 1b i 3 - wtorek i czwartek - stacjonarnie w szkole; poniedziałek, środa i piątek - online w aplikacji Teams z domu;

Świetlica czynna wyłącznie dla zapisanych dzieci z klas, które w danym dniu mają zajęcia stacjonarne wg dotychczasowego planu.