Konkurs o tytuł Mistrza Tabliczki Mnożenia i Mistrza Sudoku

Opublikowano: 2026-06-24 23:16, Numer artykułu: 115781

Wszyscy uczniowie wykazali się dużym zaangażowaniem i wolą rywalizacji, prezentując wysoki poziom umiejętności matematycznych.

Po zaciętej rywalizacji wyłoniono laureatów: 

Mistrz Tabliczki Mnożenia: Hanna Srajerova kl. II

                                            Mikołaj Wilczyński kl. III

Wicemistrz Tabliczki Mnożenia: Antoni Kłobukowski kl. II

                                                   Laura Sobiczewska kl. II

                                                    Lili Szalecka kl. III

                                                     Miłosz Giętka III

Dla klas starszych odbył się konkurs o tytuł Mistrza Sudoku.

Mistrz Sudoku: Mateusz Sobol kl. IV

                        Gabriel Kanclerz kl. V

 

Gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i życzymy dalszych sukcesów w rozwijaniu matematycznych talentów.

Konkurs był doskonałą okazją do połączenia nauki z dobrą zabawą oraz promowania matematyki wśród najmłodszych uczniów.