Konkurs o tytuł Mistrza Tabliczki Mnożenia i Mistrza Sudoku
Wszyscy uczniowie wykazali się dużym zaangażowaniem i wolą rywalizacji, prezentując wysoki poziom umiejętności matematycznych.
Po zaciętej rywalizacji wyłoniono laureatów:
Mistrz Tabliczki Mnożenia: Hanna Srajerova kl. II
Mikołaj Wilczyński kl. III
Wicemistrz Tabliczki Mnożenia: Antoni Kłobukowski kl. II
Laura Sobiczewska kl. II
Lili Szalecka kl. III
Miłosz Giętka III
Dla klas starszych odbył się konkurs o tytuł Mistrza Sudoku.
Mistrz Sudoku: Mateusz Sobol kl. IV
Gabriel Kanclerz kl. V
Gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i życzymy dalszych sukcesów w rozwijaniu matematycznych talentów.
Konkurs był doskonałą okazją do połączenia nauki z dobrą zabawą oraz promowania matematyki wśród najmłodszych uczniów.