Goście z Walii

Opublikowano: 2023-04-21 13:03, Numer artykułu: 67538 , Autor: E.Hoffmann

Nauczyciele dowiedzieli się wiele na temat Naszej Szkoły, jej funkcjonowania, wydarzeń, zajęć i naszych zasobów. Nauczyciele z Wielkiej Brytanii zaangażowani w dyskusję zadawali wiele pytań i interesowali się naszymi uczniami, nauczycielami i szkołą. Mieli okazję zobaczyć kilka lekcji na żywo. Odwiedzili m in. klasę 3b podczas zajęć informatycznych, klasę 7a na lekcji języka polskiego, klasę 2a na lekcji matematyki czy klasę 6a podczas lekcji geografii. Nasza delegacja pokazała także wystawę plastyczną uczniów, salę gimnastyczną oraz fizyczno- chemiczną. Na końcu spotkania były podziękowania, słowa wzruszenia i podarunki od przesympatycznych Walijczyków. Długo nie zapomnimy tego międzynarodowego spotkania. Pełni energii, pochwał za nasz trud i zaangazowanie w zapoznanie Gości z naszą szkołą wróciliśmy na zajęcia zapominając czasem przełączyć się na język polski.