Finałowa Gala SoiT
Jak sam koordynator projektu powiedział: tegoroczna edycja miała najwyższy poziom w historii , a decyzja jury była wyjątkowo trudna. Wszyscy prezentujący się uczniowie byli wyjątkowi i wykazali nadzwyczajną aktywność.
Kolejna nagroda tym razem dla wszystkich , którzy włączyli się w projekt Festiwalu Kultur. Puchar za 3 miejsce od jury i puchar za 1 miejsce od publiczności za stoisko z kulturą andyjską. Wszystkie nagrody wręczała Pani Iwona Waszkiewicz - Wiceprezydent Bydgoszczy.
W tym roku szkolnym ruszył nowy projekt w ramach SOiT tzw. SZLEM -to inicjatywa opierająca się na idei rozwijania empatii, wzmacniania relacji rówieśniczych oraz budowania bezpiecznego i wspierającego środowiska szkolnego poprzez działania inspirowane 8 typami inteligencji wg Howarda Gardnera .Oczywiście w sześciu z ośmiu zadań braliśmy udział i dzięki temu odebraliśmy jako szkoła Tarczę Wrażliwości, a za zadanie zatytułowane Ogród Bohaterów zostaliśmy nagrodzeni. Wśród tłumu gości słychać było głosy: na jakiej ulicy jest ta 43 , a my byliśmy szczęśliwi , bo doskonale wiemy.