Dzień Dziecka w SP43

Opublikowano: 2024-05-29 23:20, Numer artykułu: 83714
Z okazji Dnia Dziecka, dzisiejszy dzień w szkole był bez... podręczników i zeszytów, za to z licznymi atrakcjami. Dominował sport i ruch na świeżym powietrzu. Na uczniów czekały: dmuchana zjeżdżalnia i boisko do gry w piłkę oraz tor przeszkód, które przygotowali Pan Mikołaj i Pani Ania. Po intensywnym ruchu był czas na kiełbaski pieczone na ognisku, popcorn i watę cukrową, którą przygotowywała Pani Agnieszka Turalska. W organizację włączyli się wolontariusze firmy Schenker, którzy realizowali Projekt "Zielony Czas Pomagania - Dni Rodziny" i ufundowali dla wszystkich lody i popcorn. Uczniowie klas 4-8 uczestniczyli w warsztatach przedmedycznych z rodzicami Państwem Sylwią i Dariuszem Gdruszak. Firma Frosta przekazała karty memory game dla uczniów kl.4-6. Było wyśmienicie! Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację tego szczególnego Dnia!!