Bezpłatne korzystanie z basenów w czasie wakacji

Opublikowano: 2026-06-26 22:04, Numer artykułu: 115908
Od 29 czerwca 2026 r. do 31 sierpnia 2026 r. uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych funkcjonujących na terenie Miasta Bydgoszczy, będą mogli bezpłatnie korzystać z basenów zarządzanych przez Bydgoskie Centrum Sportu, z basenu w Pałacu Młodzieży oraz pływalni przy Zespole Szkół nr 5 w każdy dzień roboczy od chwili otwarcia do godziny 14.00. Z ww. obiektów bezpłatnie korzystać mogą uczniowie uczęszczający do bydgoskich szkół po okazaniu ważnej legitymacji szkolnej oraz dzieci do 7 lat, wejście z opiekunem (obowiązek opłaty za bilet przez opiekuna).